css templates

Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna jest to nowa gałąź dermatologii, umożliwiająca poprawę stanu skóry szczególnie twarzy szyi i dekoltu, redukcję niektórych niedoskonałości a tym samym korzystną zmianę wyglądu i samopoczucia.


PEELINGI
Peelingi to zabiegi polegające na złuszczaniu naskórka. W zależności od użytego preparatu i potrzeb pacjenta, mogą być to peelingi powierzchowne, średnio głębokie i głębokie. Poprzez zastosowanie odpowiedniego preparatu możemy osiągnąć spłycenie drobnych zmarszczek, wygładzenie skóry, poprawę jej kondycji, usunięcie przebarwień i drobnych blizn np. potrądzikowych.


PEELING MIGDAŁOWY
działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i odbarwiające, wskazania: fotostarzenie, skóra łojotokowa, trądzik przy bardzo wrażliwych skórach. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry.


PEELING PIROGRONOWY
regulacja wydzielania sebum, zmniejszenie łojotoku skóry trądzikowej, stymulacja powstawania kolagenu, wskazania: cholazma, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe, tradzik w fazie aktywnej, fotostarzenie

Peeling pirogronowy FENICE PERFARMA PYRUVIC PEELING

od  140

Peeling migdałowy FENICE MANDELIC PEEL 50%, pH <1

od 140

Usuwanie przebarwień

W celu usunięcia przebarwień najlepiej sprawdza się zabieg preparatem Cosmelan. Można też stosować serię niektórych peelingów powierzchownych lub głębszych peelingów TCA.

Krioterapia

Krioterapia, czyli tak zwane wymrażanie – jest to zastosowanie bardzo niskiej temperatury do usuwania różnych znamion skórnych. Do tego celu używa się urządzeń zwanych krioterami wykorzystujących ciekły azot. Można w ten sposób usuwać:

  • brodawki wirusowe („kurzajki”)
  • inne zmiany wirusowe
  • włókniaki
  • odciski 
  • brodawki łojotokowe 
  • drobne naczyniaki
  • inne drobne niedoskonałości skóry 

MEZOTERAPIA

Są to zabiegi w których stosuje się tzw.mikronakłucia z podaniem różnych substancji rewitalizujących. Mezoterapię stosujemy w: zapobieganiu starzeniu się skóry,ujędrnianiu skóry,regulacji łojotoku,leczeniu wypadania włosów,rozstępów,blizn i cellulitu.


REWITALIZACJA SKÓRY - BIOFORMULA YAL ART

twarz

od  180

twarz i szyja

 od 250

twarz, szyja, dekolt

od  300


REWITALIZACJA SKÓRY - NCTF kwas hialuronowy

twarz

od  300

twarz i szyja

 od 500

twarz, szyja, dekolt

od  550


LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW
WZOMACNIANIE WŁOSÓW - YALART
MCCM MESOSYSTEM

skóra głowy - częściowo

od  180

skóra głowy - całość

od  240