create a web page

Mezoterapia igłowa

To jeden z najskuteczniejszych zabiegów estetycznych. Metoda ta stosowana jest do szybkiej regeneracji i poprawy wyglądu skóry, spłycenia zmarszczek oraz zredukowania niedoskonałości.

Zabieg polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz składników odżywczych, takich jak aminokwasy, witaminy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Za pomocą iniekcji, składniki odżywcze dostarczane są bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują - twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, a także brzuch czy uda (rozstępy, cellulit). Mezoterapię igłową stosujemy również przy leczeniu wypadania włosów.

Zabieg mezoterapii igłowej, oprócz działania substancji wstrzykiwanych w skórę, wykorzystuje efekt ogniskowego gojenia się skóry i jej samoregeneracji po licznych nakłuciach.

Efekty:

  • głębokie nawilżenie skóry
  • rozjaśnienie i odmłodzenie skóry
  • redukcja efektów starzenia się - antyaging
  • redukcja przebarwień, urazów posłonecznych, blizn pourazowych i potrądzikowych
  • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry poprzez stymulację komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych

Pełne efekty mezoterapii widoczne są po serii 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie.  Natomiast w fazie podtrzymującej – raz na kilka miesięcy. Zabieg nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być wykonywany cały rok, przy każdym typie skóry.

Mobirise
Adres

Adres:
„OKO MED”
59-300 Lubin
Ul. Budowniczych LGOM 61 B

Kontakt

 +48 607 219 566

Rejestracja

w godzinach 9-18

lub on-line
(24/7)