Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna jest to nowa gałąź dermatologii, umożliwiająca poprawę stanu skóry szczególnie twarzy szyi i dekoltu, redukcję niektórych niedoskonałości a tym samym korzystną zmianę wyglądu i samopoczucia.

PEELINGI

Peelingi to zabiegi polegające na złuszczaniu naskórka. W zależności od użytego preparatu i potrzeb pacjenta, mogą być to peelingi powierzchowne, średnio głębokie i głębokie. Poprzez zastosowanie odpowiedniego preparatu możemy osiągnąć spłycenie drobnych zmarszczek, wygładzenie skóry, poprawę jej kondycji, usunięcie przebarwień i drobnych blizn np. potrądzikowych.

PEELING MIGDAŁOWY

działanie rewitalizujące, bakteriobójcze i odbarwiające, wskazania: fotostarzenie, skóra łojotokowa, trądzik przy bardzo wrażliwych skórach. Peeling daje natychmiastowy efekt świetlistości i oczyszczenia skóry.

PEELING PIROGRONOWY

regulacja wydzielania sebum, zmniejszenie łojotoku skóry trądzikowej, stymulacja powstawania kolagenu, wskazania: cholazma, hiperpigmentacje pozapalne i potrądzikowe, tradzik w fazie aktywnej, fotostarzenie

Peeling migdałowy        FENICE MANDELIC PEEL 50%, pH <1

140 zł

Peeling pirogronowy     FENICE PERFARMA PYRUVIC PEELING

140 zł

 

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

W celu usunięcia przebarwień najlepiej sprawdza się zabieg preparatem Cosmelan. Można też stosować serię niektórych peelingów powierzchownych lub głębszych peelingów TCA.

KRIOTERAPIA

Krioterapia, czyli tak zwane wymrażanie – jest to zastosowanie bardzo niskiej temperatury do usuwania różnych znamion skórnych. Do tego celu używa się urządzeń zwanych krioterami wykorzystujących ciekły azot.

Można w ten sposób usuwać:

  • brodawki wirusowe („kurzajki”)
  • inne zmiany wirusowe
  • włókniaki
  • odciski
  • brodawki łojotokowe
  • drobne naczyniaki
  • inne drobne niedoskonałości skóry 

MEZOTERAPIA

Są to zabiegi w których stosuje się tzw.mikronakłucia z podaniem różnych substancji rewitalizujących. Mezoterapię stosujemy w: zapobieganiu starzeniu się skóry,ujędrnianiu skóry,regulacji łojotoku,leczeniu wypadania włosów,rozstępów,blizn i cellulitu.

REWITALIZACJA SKÓRY

BIOFORMULA YAL ART

NCTF kwas hialuronowy

twarz

od 180 zł

od 300 zł

twarz i szyja

od 250 zł

od 500 zł

twarz, szyja, dekolt

od 300 zł

od 550 zł

 

LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW
WZOMACNIANIE WŁOSÓW

YALART
MCCM MESOSYSTEM

skóra głowy - częściowo

od 180 zł

skóra głowy - całość

od 240 zł